>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Відзначення кращих випускників – «Гордість Тернівської землі -2018»

22 червня 2018 року у приміщенні виконкому Тернівської районної у місті ради відбувся урочистий прийом «Гордість Тернівської землі – 2018» з нагоди нагородження випускників закладів загальної середньої освіти. Серед запрошених була учениця 11 класу нашої школи – Пестерева Анна, що була нагороджена золотою медаллю «За високі досягнення в навчанні».

Учасниками прийому були  найуспішніші випускники району –  випускники, які досягли значних успіхів в навчанні і нагородженні золотими медалями  «За високі досягнення в навчанні» та срібними медалями «За досягнення в навчанні»,  переможці Всеукраїнських олімпіад, міжнародних конкурсів та спортивних турнірів.

Народний депутат України   Павлов К.Ю та  голова Тернівської районної у місті ради Солод В.М. привітали випускників, які сьогодні отримали перші державні нагороди за свою працю – навчання в школі та вручили золоті та срібні медалі.

Для стимулювання творчих, інтелектуальних, наукових, спортивних досягнень випускників в 1998 році за ініціативи адміністрації  Північного гірничо-збагачувального комбінату  в нашому районі було започатковано конкурс «Учень року», який весь час підтримували генеральні директори комбінату Колісник М.Д., Глазунов С.М., Вілкул О.Ю., Удод Є..Г., Шпилька А.М., Левицький А.М., Тимошенко П.Г.

В цьому році конкурс «Учень року Тернівського району – 2018», проводився за підтримки Скачкова А.А. виконуючого обов’язки генерального директора Північного гірничо-збагачувального комбінату. Від його імені випускників та їх батьків привітала Лук’яненко О.О. директора по персоналу та соціальним питанням приватного акціонерного товариства «Північний гірничо-збагачувальний комбінат».

За рішенням районної комісії про присвоєння почесного звання «лауреатами конкурсу «Учень року Тернівського району – 2018» в номінації «За успіхи в навчанні» визнано випускників КЗШ№№27,37,42,50,61,78,110,116,117, КТГ, НВК «ЗНЗ-ТЛ». В номінації «Творча особистість» нагороди отримали випускники КХЗ№№37,40,45,110, КТГ, НВК «ЗНЗ-ТЛ», в номінації «Лідер молодіжного руху» – КЗШ№55, в номінації «Інтелектуальна особистість» – КЗШ№61, в номінації «Спортивна гордість» – КЗШ№№42,110.

Звання «Учень року Тернівського району – 2018» було присвоєно Юрчині Владиславу   випускнику Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №116. Він має відзнаку Криворізького міського голови «За внесок у забезпечення розвитку студентського самоврядування, молодіжного руху»,  звання «Обдаровані діти – надія Криворіжжя», він був учасником Всеукраїнської Школи громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін» та представником Тернівського району в раді лідерів міської асоціації дитячих об’єднань.

Шкільне життя – це книга. У цій книзі безліч сторінок, які випускники Тернівського району кожного року заповнюють не чорнилом, а своїми творчими, спортивними, інтелектуальними, науковими досягненнями.