logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів - 2016

5 квітня 2016 року в Міністерстві освіти і науки України за участю першого заступника Міністра освіти і науки Інни Совсун відбулося нагородження переможців VI Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу.

У заході також взяли участь директор Інституту модернізації змісту освіти МОН України Наталія Вяткіна, голова Правління Інтернет асоціації України Олександр Федієнко, голова комітету з питань ІКТ в освіті Інтернет асоціації Іван Пєтухов, заступник директора Інституту модернізації змісту освіти Марія Богуслав, члени журі конкурсу, представники освітніх закладів.

Перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун привітала переможців та підкреслила важливість використання інформаційних технологій в освіті. «Наші навчальні заклади розуміють важливість бути представленими в Інтернет, адже сьогодні це дає можливість налагоджувати та підтримувати зв’язок з міжнародною спільною, іншими навчальними закладами», – зазначила перший заступник Міністра.

Директор Інституту модернізації змісту освіти Наталія Вяткіна звернула увагу на роль Глобальної мережі в інформаційній системі суспільства та наголосила на важливості розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в освіті. «Створення веб-сайтів – це форма відкритості навчального закладу, підґрунтя для розвитку дистанційного навчання та інших форм освіти», – додала вона.

Голова Правління Інтернет асоціації України Олександр Федієнко повідомив, що конкурс проводиться Інтернет Асоціацією України вже вшосте та з кожним роком стає популярнішим серед навчальних закладів. Так, у цьому році організатори конкурсу отримали 1 842 заявки від навчальних закладів України. У порівнянні з минулим роком кількість робіт зросла майже утричі. «Це свідчить не тільки про зростання кількості веб-сайтів українських навчальних закладів, а й про їх відношення до новітніх технологій», – підкреслив Олександр Федієнко. За його словами, сьогодні важливо побудувати інформаційну систему, де громадяни будуть ближчими до освіти, а конкурс допомагає цьому.

Голова Комітету з питань ІКТ в освіті Інтернет асоціації України, член журі конкурсу Іван Пєтухов наголосив на важливості конкурсу в просуванні новітніх технологій в освіті. За його словами, завдяки інформаційним технологіям можна не тільки отримувати знання, а також передавати їх іншим і навчати.

Конкурс на кращий веб-сайт проводиться у п’яти номінаціях:

 • веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів (міські школи);
 • веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів (сільські школи);
 • веб-сайти дошкільних навчальних закладів;
 • веб-сайти позашкільних навчальних закладів;
 • веб-сайти професійно-технічних навчальних закладів.

Також додатково сайти оцінювалися у номінації «Вебометричний рейтинг», тобто в автоматизованому режимі визначалися показники доступності матеріалів веб-сайтів через пошукові системи та показники їх згадуваності.

Журі конкурсу визначало кращі веб-сайти навчальних закладів, враховуючи їх змістовне наповнення; зручність використання; забезпечення участі всіх учасників навчального процесу у діяльності закладів освіти; динаміку користування веб-ресурсом, а також дизайн та технічні показники.

Сайт нашого закладу посів у цьому конкурсі  (в номінації: «Веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів (міські школи))»  І місце! 

За матеріалами http://mon.gov.ua

Джерело: http://www.inau.org.ua/146.3733.0.0.1.0.phtml

ІНАУ визначила переможців VI Конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу.

Інтернет Асоціація України за підтримки Міністерства освіти і науки України провела VI Конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти. Організатори отримали понад 1800 заявок на участь у Конкурсі від освітніх закладів з усіх куточків України, 639 – у номінації «Веб-сайти міских шкіл», 616 – у номінації «Веб-сайти сільських шкіл», 177 – у номінації «Веб-сайти дошкільних навчальних закладів», 131 – у номінації «Веб-сайти позашкільних навчальних закладів» та 279 заявок від конкурсантів у номінації «Веб-сайти навчальних закладів професійно-технічної освіти». Також окремо були проведені вебометричні виміри відвідування конкурсних сайтів.

Переможці Конкурсу

Веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів  (міські школи)

 • 1 місце – Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №37 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (https://kzsh37.dp.ua/)
 • 2 місце – Політехнічний ліцей НТУУ “КПІ” м. Києва (http://www.pl.kpi.ua/)
 • 3 місце – Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат – школа мистецтв) (http://portal.prolisok.org/)
 • 1 місце за вебометричним рейтингом – Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат – школа мистецтв) (http://portal.prolisok.org/)

Веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів (сільські школи та школи селищ міського типу)

 • 1 місце – Володимирецький районний колегіум (www.vrk3.org.ua)
 • 2 місце – Срібненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені А.Г.Черненка (http://schoolsribnoe.at.ua/)
 • 3 місце – Навчально-виховний комплекс “Якимівська гімназія” (http://yakimgimnazia.at.ua/)
 • 1 місце за вебометричним рейтингом – Великосорочинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миргородської районної ради Полтавської області (http://zoshvs.at.ua/)

Веб-сайти дошкільних навчальних закладів

 • 1 місце – Дошкільний навчальний заклад №148 м. Миколаїв (http://katrusya.mk.ua/)
 • 2 місце – Дошкільний навчальний заклад №9 (http://dnz-alenka.org.ua/)
 • 3 місце – Комунальний комбінований дошкільний навчальний заклад № 207 (http://kdnz207.dnepredu.com)
 • 1 місце за вебометричним рейтингом – Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 446 Харківської міської ради (http://dnz446.edu.kh.ua/)

Веб-сайти позашкільних навчальних закладів (будинки дітей та юнацтва, художні, музичні, мовні школи, курси, тощо)

 • 1 місце – Іршавський районний Будинок дитячої творчості (http://irshavarbdt.ucoz.ru/)
 • 2 місце – Комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (http://ocpo.sumy.ua/)
 • 3 місце – Станція юних туристів м. Умань (http://umansutur.at.ua/)
 • 1 місце за вебометричним рейтингом – Комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (http://ocpo.sumy.ua/)

Веб-сайти навчальних закладів професійно-технічної освіти  

(коледжі, технікуми, ПТУ та прирівняні до них навчальні заклади)

 • 1 місце – Львіський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу (http://www.lviv-prestige-school.com.ua/)
 • 2 місце – Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (http://rcpto.org.ua/)
 • 3 місце – Київське вище професійне училище будівництва і дизайну (http://www.kvpubd.com.ua/)
 • 1 місце за вебометричним рейтингом – Львіський прфесійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу (http://www.lviv-prestige-school.com.ua/)

Вітаємо переможців та чекаємо на церемонії нагородження, яка відбудеться 5 квітня о 15:00 в залі колегії Міністерства освіти і науки України!

Вітаємо команду розробників сайту: Пивовар Світлану Василівну (директор), Кавун Ірину Іванівну (заступник директора), Поповича Сергія Григоровича (інженер-електронщик), Кукушкіна Максима Вікторовича (учитель інформатики), педагогів, учнів та батьків учнів КЗШ №37!