logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Тренінгове заняття «Способи подолання стресу в період підготовки до іспитів»

15.04.2019 в 10 та 11 класах практичним психологом Дмитренко В.О. було проведено тренінгове заняття «Способи подолання стресу в період підготовки до іспитів». Метою заняття було підвищити психологічну грамотність учнів та здійснити профілактику стресів в період підготовки до іспитів.

Учні розглянули та розібрали поняття «стрес», причини його виникнення та способи подолання. Перевірили на практиці методи релаксації. Основну частину тренінгу зайняла вправа «Вежа з коробків», завданням якої було збудувати вежу з 25 коробків: в один ряд, на долоні, говорити під час виконання вправи не можна. Дітям важко було дотримуватися правил. Вежа спочатку не виходила. З кожною новою спробою виходило краще, але не ідеально. Коли ж почали включати креативне мислення та навчилися розуміти один одного без слів – все вийшло! Вежі були творчими та незвичайними.

Тільки від самих учнів залежить наскільки успішним і продуктивним буде період підготовки та складання іспитів. Головне, треба усвідомити, що хвилювання – це нормально, закономірно. Завзятість, творчість, сміливість, впевненість в собі – це все, що необхідно для успіху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *