logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Третій день роботи табору “Берізка”

Сьогоднішній день для вихованців тимчасового табору відпочинку з денним перебуванням «Берізка» розпочався з ранкової зарядки та сніданку. Поснідавши діти відправились на зустріч пригодам, позитивним враженням та цікавим зустрічам!

Вихованці 1-го,частково 2-го, 3-го та 4-го загонів направились до кінотеатру «Олімп», де переглянули надзвичайно цікавий, позитивний та веселий мультфільм «Секрети домашніх тварин 2». Песик Макс та його пухнасті друзі подарували глядачам мегакрутий настрій, тримаючи максимальний інтерес до мультфільму протягом всіх 80 хвилин, від першої, до останньої хвилини завдяки майстерності 3D-художників і нетривіальному, хитросплетеному сюжету. Радимо побачити мультфільм на власні очі, не пожалкуєте.
Третій день роботи табору "Берізка", к-р "Олімп",05.06.19

А ось вихованці 2-го загону (2-А кл.), провели час не гірше! Діти відправились у село Грузьке, де відвідали страусину ферму “Страус Парк Ленд”.

Ферма була заснована у 2001 році. Перші 3 сім’ї дорослих страусів були завезені із Бельгії – це 3 самця та 6 самок. Перші особини були привезені навесні, а вже восени з’явилися перші маленькі страусята.

Діти дізналися багато цікавого про африканських страусів та страусів Ему. Бачили золотого фазана, цесарок, голубів, карликових курочок та кроликів. Особливо сподобалося годувати кроликів і ламу на ім’я Пашка.

Є на фермі і сільський куточок з українською хаткою. Тут дітей зустріли свинки, гуси, індики та кози.

На території ферми є озеро, де плавають качки та лебеді, там живе лелека. Птахи не бояться людей та підпливають до них максимально близько. Діти мали змогу нагодували їх хлібом та поспостерігати за красенем лебедем.

Фотоальбом:  https://flic.kr/s/aHsmE3Vnnz
Страусина ферма (2-А), третій день роботи табору "Берізка", 05.06.19

Приїхавши до школи діти смачно пообідали та провели час, що лишився за музичними іграми, табірними танцями та речівками. Ось так весело та цікаво провели день вихованці ТТВ «Берізка».

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
платформа ем. підтр.
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин