logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Другий день роботи табору “Берізка”

Другий день роботи ТТВ «Берізка» видався цікавим і насиченим на події. Сьогодні діти мали можливість переглянути повчальну виставу «Подорож у Країну небезпечних предметів», відвідали Музей трудової слави ПАТ «ПівнГЗК» та із задоволенням поплавали у басейні СК «Молодість».

Дома, на вулиці, в школі – скрізь нас очікує багато небезпек. Тому сьогоднішній табірний день почався із вистави, яку підготували учні 5 класів для молодших школярів. Як уникнути неприємностей і травм, які предмети є небезпечними, про все це розповіли герої вистави «Подорож у Країну небезпечних предметів».

Вихованці 1 і 2 загонів ТТВ «Берізка» побували на цікавій екскурсії в Музеї трудової слави ПАТ “ПівнГЗК”. Від екскурсоводів діти почули багато цікавої інформації про заснування нашого міста та створення Тернівського району, на власні очі побачили, як у кар’єрі видобувається руда, переглянули короткометражний фільм про ПівнГЗК, а ще оглянули всі експозиції музею.

В літній спекотний день дуже хочеться опинитися біля прохолодної водойми. У вихованців 3-4 загонів ТТВ «Берізка» така можливість була. В найспекотніший час доби вони відвідали басейн СК «Молодість». Тепла вода, рухливі ігри, вірні друзі, а ще ціле море позитивних емоцій. Година у басейні пролетіла дуже швидко. Поверталися до табору з одним великим бажанням – смачно пообідати і відпочити.

Фотоальбом: https://flic.kr/s/aHsmE26UxM
ТТВ "Берізка", літо 2019, 2-й день (04.06.19)

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
платформа ем. підтр.
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин