logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

ТТВ “Берізка”, день одинадцятий

Як усім відомо, сонце, повітря й вода – це необхідні чинники, що добре впливають на дитячий організм. А тим більше влітку, коли надворі спекотно, дуже хочеться поплавати у водичці, похлюпатися, порадіти. Тому сьогодні наш табір дружно попрямував до басейну, щоб  насолодитися чистою прохолодною водою й відчути неповторне задоволення.

Час, проведений у Палаці спорту, сплинув настільки швидко й весело, що й не передати словами: діти із задоволенням плавали, влаштовували ігри, а між старшокласниками, учнями 8 класу, під керівництвом учителів фізичної культури  були проведені змагання, у ході яких діти спробували власні сили й відчули неабияку  радість.

Сповнені життєвої енергії й сили всі повернулися до табору, де  на дітей чекали смачні страви, адже після плавання в басейні  юні плавці мали добрий апетит. Тож після обіду із задоволенням грали в рухливі ігри й проводили розваги на свіжому повітрі, адже  всі заходи, які  проводяться в таборі, спрямовані на те, щоб  оздоровити наших дітей. Отже, цей чудовий день було проведено з користю: він  додав і вихователям, і вихованцям здоров’я й веселого настрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *