logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

ТТВ “Берізка”, день дванадцятий

Сьогоднішній день був неоднозначним, з одного боку ми дещо засмутились, бо не реалізувались плани зварити козацьку кашу на зеленій галявині, а з іншого боку день порадував теплою літньою зливою, що принесла з собою ласкаву прохолоду, приємні пахощі квітучої липи, що набагато яскравіше відчуваються у вологому повітрі та життєдайну вологу для дерев, овочів, фруктів та інших рослин. Тож, через зливу довелось звертатися до плану «Б». За цим планом для вихованців 6,7 загонів було передбачено відвідування СЮТ, а на вихованців 8,9 загонів чекали у районній бібліотеці КЗК «Міська дитяча бібліотеку» КМР філіал №7.

Впродовж дня, вихованці старших загонів, разом з інструктором фізичного виховання табору провели командні змагання з волейболу у спортивній залі школи, під час яких відпрацьовували командну згуртованість та відшліфовували свої уміння та навички гри у волейбол.

Говорячи про спорт, неодмінно треба згадати про наших видатних спортсменів-вихованців табору відпочинку «Берізка», що кожного дня, впродовж табірної зміни, активно беруть участь в районній спартакіаді «Юність-2018» серед вихованців тимчасових таборів Тернівського району. Приємно відзначити, що наші спортсмени продемонстрували високі досягнення в змаганнях з шашок, тенісу настільного, міні-волейболу, «Веселих стартах» та зібрали колекцію нагород:

  • ІІ місце в турнірі з шашок;
  • ІІ місце у «Веселих стартах»;
  • ІІІ місце у змаганнях з тенісу настільного;
  • ІІІ місце в змаганнях з міні-волейболу серед дівчат.

Вітаємо всіх учасників зі спортивними досягненнями та бажаємо міцного здоров’я, вдалого літнього відпочинку, яскравих емоцій та нових спортивних перемог в наступних змаганнях!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *