logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

ТТВ “Берізка”, день другий

Другий день табірної зміни ТТВ «Берізка» був надзвичайно цікавим та насиченим, адже сьогодні вихованці 2-5 загонів мали змогу відвідати розважальний центр «Fly park», де поринули у світ веселощів та цікавих розваг. Fly означає літати, і насправді, сьогодні наші діти літали, стрибаючи на батутах та зістрибуючи зі скеледрому в басейн з м’якими кубиками, випробували себе в ролі скелелазів, підкорюючи спеціально адаптовані для дітей траси, наковзались з гірок, з’їжджаючи у басейн з м’якими пластиковими кульками, набігались у заплутаному лабіринті, награлись у відеоігри на ігровій консолі, отже, провели час чудово, ніхто не лишився байдужим, всі діти отримали максимум позитивних емоцій, посилених ефектом синергії від спілкування зі шкільними друзями.

Відвідування "Флай-парку" 2-5 загони 30.05.18

Вихованці 1 загону провели цей день за власним розпорядком, спочатку для них було організовано майстер-клас з виготовлення пряників, дітям розповіли про історію виникнення пряників, показали, як можна наносити малюнок на пряник з використанням глазурі. Використовуючи три кольори харчової глазурі, діти розписували пряники, виявляючи творчість, реалізуючи свої фантазії у солодких візерунках. Сподіваємось, що батькам буде до вподоби така творчість малечі.

Також вихованці 1 загону відвідали районну бібліотеку, де мали змогу пограти у цікаву гру “Ріпка”, взяти участь у літературних конкурсах, почитати книжки та журнали, пограти у настільні ігри та поскладати пазли.

Майстер-клас "Розпис пряників" та відвідування бібліотеки. 1 загін 30.05.18

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *