logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Тиждень лірики, гармонії та мистецтва

Любов … Спробуй осягни її, коли вона, як світ  – велика і давня. Спробуй опиши, коли люди вклали її в одне – однісіньке слово!

14 лютого відзначають свято любові – День святого Валентина. З нагоди свята Св. Валентина у школі з 11 по 15 лютого було проведено тиждень лірики, гармонії та мистецтва. Веселі  танцювально-ігрові перерви для учнів 1-4 класів, караоке для учнів 3-4 класів,  шумовий оркестр для 5 класів дуже сподобались дітям.

Працювала традиційна «Скринька привітань». Дівчатка та хлопці мали можливість надіслати та отримати привітання зі святом Св. Валентина.

Учні 9 класу підготували інформаційне повідомлення для 5-11 класів про те, як  відзначають день Святого Валентина в різних країнах Європи. А учні 1-Б, 2-А, 2-Б та 6 класів привітали всіх зі святом кохання святковими листівками.

Учні школи взяти участь в загальношкільній акції «Неочікуваний дзвінок батькам». «Мамо, тато, я вас дуже люблю» – лунало в кожному куточку школи впродовж дня.

Весело пройшов лицарський турнір «Заради прекрасних дам», в ньому брали участь учні 7, 8, 9 класів. Чарівними були ведучі конкурсу – учениці 7 класу. Неповторними були і лицарі, які  виконували різноманітні завдання. За результатами конкурсної програми І місце розділили команди 7 та 9 класів, а ІІ місце посіли «Мушкетери» 8 класу.
Фотоальбом: https://flic.kr/s/aHsmACi6L2

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин