logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Тиждень початкової школи

З 15 по 19 квітня в школі проходив Тиждень початкової школи.

Розпочався тиждень Днем читання, адже «хто багато читає, той багато знає». Діти відвідали шкільну бібліотеку, ознайомилися з новинками сучасної літератури. Вчителі початкових класів підготували цікаві вікторини «Світ казок», які проводились на перервах. Але найважливіше випробування чекало учнів на конкурсі швидкого читання. По 2 учні від 1-4 класів зібралися після уроків в шкільній бібліотеці щоб показати свої вміння швидко та виразно прочитати незнайомий художній текст.

Вітаємо найкращих читачів серед учнів початкової школи:

  • Новохатько Володимир – 1-А клас (93 слова за хвилину)
  • Фіногенов Олександр – 2-А клас (101 слово за хвилину)
  • Політіка Мілана – 2-Б клас (100 слів за хвилину)
  • Созанська Анна – 3-А клас (120 слів за хвилину)
  • Сусідка Віталій – 4-А клас (120 слів за хвилину)
  • Сущенко Данило – 4-Б клас (120 слів за хвилину)

Висловлюється подяка учням, які брали участь в конкурсі та справились із завданням на достатньому рівні: Семидоцька – 1-А, Соколенко С., Лященко П. – 1-Б, Чопко О. – 2-А, Плахтієнко О. – 2-Б, Мінчев В. – 3-А, Неклюдов О. – 4-А, Чеботаєва К. – 4-Б класи.

День цікавинок запам’ятався різноманітними інтелектуальними конкурсами та змаганнями. Учні 2-х класів розгадували ребуси, кросворди, загадки. Учні 3-х класів визначали кращих математиків. Першокласники спробували скласти різноманітні конструкції будівель та споруд з конструктора «Lego».
На великій перерві на учнів початкової школи чекали вчитель фізичної культури Лукіна Н.С. та учень 9 класу Мороз С., які організовано провели змагання «Автоперегони». Було дуже весело та цікаво. Завершився день випуском підготовлених стіннівок класними колективами «Творчий портрет класу».

День добра та толерантності.

Цей день був особливо насиченим різноманітними заходами. Приймаючи участь в соціальній акції «Діти Кривбасу – дітям Донбасу» усі разом збирали іграшки, шкільні приладдя, одяг, солодощі та пакували посилки, щоб через волонтерів передати подарунки діткам з Донбасу до Великодніх свят. Дуже вдячні батькам і учням школи за небайдужість та доброту сердець!
Благодійна акція "Діти Кривбасу - дітям Донбасу", 3-А, 19.04.19
Учні 4-х класів підготували лялькові постановки українських казок з якими виступили перед учнями 1-х класів. Кожен міг спробувати себе в ролі актора.

На поверсі початкової школи відбувалися справжні дива та сюрпризи: до учнів завітали бабуся та дідусь Крутько Маргарити (2-А) зі своїми улюбленцями: кроликами та півником. Діти дізналися про породи кролів та умови їх утримання у домашньому господарстві. А ще усім дозволили погладити цих пухнастиків. Бажаючих погладити півня не знайшлось. Діти поспілкувалися з ним через клітку, але він не захотів співати, мабуть, усі дуже голосно раділи.
Знайомство з пухнастими улюбленцями, 2-А, 3-А кл., 17.04.19
А ще діти підготували свої проекти «Наші чотирилапі друзі» з якими вони виступили перед своїми однолітками. Із любов’ю та захопленням кожен розповідав про свого домашнього улюбленця.
Вчитель музичного мистецтва Джиоєва О.В. підготувала пісенний калейдоскоп «Україна одна на всіх», який вона провела для учнів початкової школи у вестибюлі. Перед дітьми виступила учениця 2-А класу Чернявська Марія з піснею «Веснянка», яку вона буде виконувати на міському фестивалі дитячої творчості «Наші таланти тобі Криворіжжя».
Пісенний калейдоскоп «Україна одна на всіх», 17.04.19

День здоровя і спорту.
Під девізом «Здоров’я родини – багатство країни» проходив цей день. На уроках фізичної культури проводилися веселі естафети та змагання, на інших уроках діти разом з вчителями розучили нові фізкультурні хвилинки. Учні чергового 9 класу провели великі фізкультурні перерви та веселі зарядки. Це було надзвичайно цікаво, весело, енергійно та драйвово.
Але найцікавішими були виступи дітей під час презентації проектів «Королівство овочів та фруктів». Кожен клас підготував інформацію про користь овочів та фруктів: капуста, яблуко, морква, лимон, малина, огірки, груша, помідори. На свято завітав лікар Вітамінчик, який нагадав правила вживання свіжих овочів та фруктів, про користь вітамінів для організму дитини.

Презентація проектів «Королівство овочів та фруктів», 18.04.19

День творчості.
В цей день кожен клас намагався продемонструвати свої творчі успіхи та досягнення, адже усі дуже талановиті. І в цьому ми змогли упевнитись на шкільній виставці поробок. Своїми творчими здібностями поділились і батьки учнів. Мами та бабусі учнів 2-А, 3-А класів провели справжні майстер-класи для дітей, зробивши зачіски дівчаткам. Кожна дівчина виглядала як справжня принцеса. Хлопці були у захваті, бо поряд з ними були справжні красуні.
Майстер-клас, 3-А, 19.04.19
А ось дівчатка 4-Б класу показали майстер-клас “Найкращий вареник”, на якому кожен мав можливість спробувати зліпити вареника із справжнього тіста. Особливо цікаво це було для хлопчиків.

На свято «Світ моїх захоплень» зібралися учні 1-4 класів, щоб розказати про свою улюблену справу. Більшість дітей займається танцями, співом, спортом, художньо-прикладною творчістю. Кожен із присутніх на святі – це справжня перлинка творчості і таланту.

Тиждень був цікаим та насиченим різноманітними подіями і святами , які намагалися створити вчителі, батьки та учні початкової школи.

А закінчився тиждень, взагалі, ПЕРЕМОГОЮ!

В міському конкурсі науково-дослідницьких робіт “Квітневі читання” Каюн Іван, учень 4-Б класу, який посів І місце серед учнів 4-х класів! Молодець!!!
Конкурс «Квітневі читання», 20.04.19
Дякуємо усім за творчість та співпрацю впродовж тижня початкової школи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *