logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Тиждень української мови та безпеки дорожнього руху

Тиждень, що минув був надзвичайно насичений подіями та заходами, адже протягом цих п’яти днів у школі проводився тиждень української мови, розпочато тиждень безпеки на дорозі та кампанію зі збору підписів за встановлення «лежачих поліцейських» на перехресті вулиць Буряченко-Мусоргського і Ковельска-Мусоргського.

В рамках тижня української мови було проведено ряд тематичних заходів: діти переглядали відеоролики «Цікаві факти про українську мову», брали участь в мовних іграх, конкурсі скоромовок, конкурсі віршів про мову, організовано філологічний водевіль «У тенетах суржика», кав’ярню-гравікон «Авторська мовознавча кухня», виставку-конкурс кращих зошитів з української мови, флешмоб «Реп про мову», інсценізацію українських народних казок, караоке «Українська пісня – душа мого народу», та ін.

Цього тижня ми також говорили і про безпеку дітей на дорозі. Дорожньо-транспортний травматизм відноситься до числа трьох найпоширеніших причин загибелі осіб у віці від 5 до 44 років, саме тому в закладах освіти приділяють стільки уваги цьому важливому безпековому питанню. На тематичних заходах учням вкотре нагадали про правила дорожнього руху, діти з вчителями змоделювали різні ситуації на дорозі та сценарії поводження за обставин, що склалися.

Ще одним нагальним питанням безпеки на дорозі, є необхідність встановлення засобів примусового обмеження швидкості руху в місцях визначених для переходу дорожнього полотна учнями школи, це мінімізує імовірність виникнення аварійних ситуацій за участю школярів. Саме тому, 13 та 14 листопада лідери учнівського самоврядування ДШО «Дивосвіт» організували кампанію зі збору підписів представників батьківської громади. Адміністрація закладу вкотре направила запит на встановлення «лежачих поліцейських» у відповідні інстанції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *