logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Урочистості з нагоди 74-ї річниці визволення України

26 жовтня 2018 року біля братських могил та пам’ятних знаків Тернівського району відбулися урочистості з нагоди 74-ї річниці визволення України від нацистських загарбників. Заходи проводились за сприяння Тернівської районної організації ветеранів, Тернівської районної у місті ради, районного відділу освіти, адміністрацій трудових колективів та навчальних закладів району.

О 10.00 годині біля пам’ятного знаку підпільникам рудника Червоногвардієць відбувся мітинг за участю  представників Тернівської районної організації ветеранів, керуючої справами виконкому районної у місті ради – Окунєвої Марії Іванівни, представників трудових колективів, громадських організацій, учнівської молоді та мешканців району.

Від нашої школи у заході брали участь учні 9, 8, 3-Б класів та вихованці вокального гуртка “Радість”. Учні 9, 3-Б класів та вихованці вокального гуртка “Радість”, брали безпосередню участь у підготовці та проведенні заходу, дякуємо дітям за участь. Дуже добре, що слава визволителів України від нацистських загарбників продовжує жити, а славлять їх діти незалежної України, що пам’ятатимуть про ту війну, та трагедії, що вона принесла, адже це так необхідно сьогодні, коли на наша країна знову протистоїть агресору.

Урочисте покладання квітів з нагоди 74-ї річниці визволення України (26.10.18)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *