logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Відео-дайджест «Визначні місця Тернівського району»

За ініціативи Ради Лідерів районної спілки дитячих об’єднань “Терноцвіт” з 1 листопада 2018 року по травень 2019 року в закладах загальної середньої освіти Тернівського району запроваджено новий лідерський проект: «Це Терни мої – куточок щастя на землі!», присвячений відзначенню 50-річниці Тернівського району .

Представниками лідерського активу дитячого шкільного об’єднання “Дивосвіт” підхопили запропоновану ініціативу та виявили бажання брати участь у зазначеному проекті, виконуючи всі етапи його реалізації. Шостого листопада лідерський актив ознайомив учнів школи з умовами районного проекту «Це Терни мої – куточок щастя на землі!», розповівши про умови, мету, завдання та етапи реалізації проекту.

Одним з перших етапів реалізації проекту є організація випуску інформаційних радіо, відео-дайджестів про Тернівський район та проведення просвітницьких акцій для жителів району «А чи ти знаєш свій район?!». Лідери ДШО “Дивосвіт” підготували й зняли відео-дайджест «Визначні місця Тернівського району», пропонуємо його вашій увазі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *