logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Відкриті уроки

Методичний тиждень продовжили вчителі Крейтор Н.І., Сухіна Н.Ю., Таран М.М., Сушко І.В. та Середа Т.О.

06 лютого вчитель математики Крейтор Н.І. провела в 5-Б класі урок у формі гри «Детективне агентство». Використання нетрадиційної форми проведення уроку сприяло формуванню пізнавальних інтересів школярів, розвитку їхніх життєвих компетенцій. Діти були активними, організованими, демонстрували свої знання та з великим задоволенням проводили розслідування детективних справ. З перших хвилин уроку їм було цікаво, а що ж буде далі? Працювали всі, жоден не залишився байдужим.

07 лютого було проведено три відкритих уроки. Вчитель початкових класів Таран М.М. на уроці природознавства зі своїми учнями 3-А класу провела справжнє дослідження щодо уявлення про середовище існування комах, пересування, живлення, їх значення в природі і житті людини. Учні показали справжнє уміння аналізувати і порівнювати тварин, визначати їхні істотні ознаки, підготували цікаві факти та повідомлення про комах. Ігри, загадки, презентації, практичні завдання мали єдину мету – виховати в дітей дбайливе ставлення до комах, бережливе ставлення до природи.

Вчитель української мови Сухіна Н.Ю. проводила урок української мови в 11 класі з теми «Типи підрядного зв’язку у словосполученні. Складні випадки перекладу словосполучень з російської мови українською». На даному уроці учні узагальнювали та поповнювали уже відомі знання, практикувалися у перекладі словосполучень з російської мови українською. Глибина знань, науковість, виховання любові до рідного слова, культура усного та писемного мовлення, поступова підготовка до ЗНО – основні завдання, які ставив учитель на своєму уроці.

В цікавій дослідницькій формі було проведено урок географії в 10 класі вчителем Середою Т.О. На уроці переважала групова форма роботи. Учням була надана можливість порівняти й оцінити різні підходи до того, що вивчалося на уроці: за допомогою карт атласу, підручника та мережі Інтернет. Учні працювали творчо, почувалися співавторами уроку, були активними й відповідальними, використовували можливість робити вибір і відстоювати власну позицію, складали власну оцінку, здійснювали пошукову діяльність, висловлювали повагу до чужих поглядів, виявляли взаєморозуміння й підтримку.

08 лютого завершила тиждень відкритих уроків Сушко І.В., вчитель основ здоров’я. В 9 класі було проведено урок з елементами тренінгу «Емоційна саморегуляція». Природа емоцій, уміння володіти собою, як розпізнавати емоції та багато іншої цікавої інформації дізналися учні на уроці. Працюючи в групах вчилися розуміти та розпізнавати емоції людини. Повчальними та цікавими були притчі, які вчитель використала на уроці.

Фотоальбом: https://flic.kr/s/aHsmyjboe6

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин