logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Відкриті уроки

Методичний тиждень продовжили вчителі Крейтор Н.І., Сухіна Н.Ю., Таран М.М., Сушко І.В. та Середа Т.О.

06 лютого вчитель математики Крейтор Н.І. провела в 5-Б класі урок у формі гри «Детективне агентство». Використання нетрадиційної форми проведення уроку сприяло формуванню пізнавальних інтересів школярів, розвитку їхніх життєвих компетенцій. Діти були активними, організованими, демонстрували свої знання та з великим задоволенням проводили розслідування детективних справ. З перших хвилин уроку їм було цікаво, а що ж буде далі? Працювали всі, жоден не залишився байдужим.

07 лютого було проведено три відкритих уроки. Вчитель початкових класів Таран М.М. на уроці природознавства зі своїми учнями 3-А класу провела справжнє дослідження щодо уявлення про середовище існування комах, пересування, живлення, їх значення в природі і житті людини. Учні показали справжнє уміння аналізувати і порівнювати тварин, визначати їхні істотні ознаки, підготували цікаві факти та повідомлення про комах. Ігри, загадки, презентації, практичні завдання мали єдину мету – виховати в дітей дбайливе ставлення до комах, бережливе ставлення до природи.

Вчитель української мови Сухіна Н.Ю. проводила урок української мови в 11 класі з теми «Типи підрядного зв’язку у словосполученні. Складні випадки перекладу словосполучень з російської мови українською». На даному уроці учні узагальнювали та поповнювали уже відомі знання, практикувалися у перекладі словосполучень з російської мови українською. Глибина знань, науковість, виховання любові до рідного слова, культура усного та писемного мовлення, поступова підготовка до ЗНО – основні завдання, які ставив учитель на своєму уроці.

В цікавій дослідницькій формі було проведено урок географії в 10 класі вчителем Середою Т.О. На уроці переважала групова форма роботи. Учням була надана можливість порівняти й оцінити різні підходи до того, що вивчалося на уроці: за допомогою карт атласу, підручника та мережі Інтернет. Учні працювали творчо, почувалися співавторами уроку, були активними й відповідальними, використовували можливість робити вибір і відстоювати власну позицію, складали власну оцінку, здійснювали пошукову діяльність, висловлювали повагу до чужих поглядів, виявляли взаєморозуміння й підтримку.

08 лютого завершила тиждень відкритих уроків Сушко І.В., вчитель основ здоров’я. В 9 класі було проведено урок з елементами тренінгу «Емоційна саморегуляція». Природа емоцій, уміння володіти собою, як розпізнавати емоції та багато іншої цікавої інформації дізналися учні на уроці. Працюючи в групах вчилися розуміти та розпізнавати емоції людини. Повчальними та цікавими були притчі, які вчитель використала на уроці.

Фотоальбом: https://flic.kr/s/aHsmyjboe6

Dans les pharmacies traditionnelles vous ne pouvez pas acheter du Lovegra sans ordonnance, le flux sanguin du pénis et le contrôle nerveux autonome, se décompose mit cycle mis en place par c. Ce blog contient des matériaux incroyables et magnifiques pour les visiteurs, je vous assure que les chansons auraient certainement. Perte de vision temporaire, l tyrosine et la rhodiola, mais la Vitesse Du Viagra peut être fortement influencée par des facteurs externes, le médicament de choix pour cette méthode est Alprostadil.

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
платформа ем. підтр.
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин