logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Відвідування музею цікавої науки “Знаніум”

03 січня учні 2-А та 3-А класів відвідали надзвичайно цікаве місце – галерею науки “ЗНАНІУМ”, де кожен мав можливість у доступній та цікавій формі познайомитись з різноманітними явищами, поняттями та процесами, що відносяться до наук природничого циклу. Перевагою музею науки «Знаніум» є інтерактивна взаємодія відвідувача з експонатами, що допомагають простіше зрозуміти та наочно побачити наукові явища і пізнати науку.

Дітям показали надзвичайно багато цікавого: маленьку та велику котушки Тасла, що наочно демонструють спарк-ефект (іскровий розряд) та стримери (світіння іонізованих газів), електрофорну машину, генератор електричного струму, безліч іграшок-головоломок та оптичних ілюзій, системи лінз, картини з намагніченої металевої стружки, місток з намагнічених гайок, роботу системи блоків для підйому важків, коливальні системи та маятники і багато інших цікавинок.

Після відвідування музею діти прогулялись історичним центром міста та сфотографувались біля новорічної ялинки, дітям дуже сподобалось знайомство із наукою у такій формі, сподіваємось, що це вмотивує їх до більш тісного знайомства з природничими науками у майбутньому.

Фотоальбом: https://www.flickr.com/photos/141097222@N06/sets/72157677450194118

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
платформа ем. підтр.
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин