>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Відзначення 75-ї річниці визволення м. Кривого Рогу

75-та річниця визволення м. Кривого Рогу від фашистських загарбників – визначна та надзвичайно знакова подія в історії нашого міста і всієї України.

Усе далі й далі віддаляються грізні роки Другої Світової війни, але пам’ять про ті події живе і буде жити! Кожного року ми вшановуємо пам’ять героїв-захисників, що відважно боронили свою землю, захищаючи свободу та світле майбутнє своїх дітей, нажаль, багатьом з них не судилось повернутись з тієї війни тривалістю 1418 днів і ночей.

22 лютого учні нашої школи брали участь в урочистих заходах присвячених 75-й річниці визволення м. Кривого Рогу від фашистських загарбників:

  • в 1-6 класах було проведено Єдиний урок пам’яті «Криворіжжя – мій рідний край»;
  • учні 7 класу брали участь в мітингу, що проходив біля пам’ятного знаку учасникам підпільної організації «Червоногвардієць»;
  • учні старшої школи були задіяні в інформаційному сторітелінгу – історичній панорамі «Криворіжжя в роки Другої світової війни: люди, події, факти», який підготували учні 10 класу.

В пам’яті учнів надовго залишаться спогади ветеранів війни про події тих страшних років. Всі бажали миру нашій країні, щасливої долі всім жителям України.

Фотоальбом: https://flic.kr/s/aHsmySzgEr

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин