>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Випуск-2018

Випускний-2018, 23.06.2018

Ось і скінчилось дитинство! Саме так можна сказати про 9 юнаків та 9 дівчат, випускників нашої школи, що ступили на дорогу зрілості та самостійності, адже тепер вони мають атестат про повну загальну середню освіту, позаду ДПА та ЗНО, попереду вступна кампанія 2018 року. Кожен має обрати майбутню професію та навчальний заклад для подальшого навчання: ВНЗ, коледж чи ліцей.

23 червня відбулось урочисте вручення атестатів про повну загальну середню освіту випускникам 2018 року. Серед цьогорічних випускників є учениця, яка була нагороджена золотою медаллю “За високі досягнення у навчанні” – Пестерева Анна, також учениця, що набрала максимум балів на ЗНО з української мови – Чайковська Альона, учень, що став переможцем районного конкурсу «Учень року-2018» – Дмитрук Богдан. Також ряд випускників отримали грамоти за успіхи у вивченні навчальних предметів: Пестерева Анна, Працевита Тетяна, Пилипчук Аліна, Макаренко Дар’я.

Цього вечора 18 зірок випускного класу разом з класним керівником – Кочмар Наталією Валеріївною, батьками, вчителями школи та гостями свята вирушили у подорож на борту судна «Юність», демонструючи глядачам свої хореографічні, вокальні, акторські та інші таланти. Саме вони, майбутня опора України, юні та красиві були у центрі уваги, всі погляди були прикуті до їх щасливих обличь. Це був їх вечір, вечір радості і суму одночасно. Бажаємо випускникам удачі та наснаги до майбутніх звершень, нехай турботи та проблеми обминають, а життя буде щасливим та довгим! Зі святом вас, випускники 2018 року!

Випуск-2018, портрети

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин