logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Вітаємо переможців міського конкурсу 📸фото-, 🎥відеоробіт «Вода – джерело життя»

💬ℹ️Вітаємо переможців міського заочного юнацького конкурсу фото, відеоробіт, рекламних роликів «💧Вода – джерело життя»
💧💧26 листопада було оголошено результати міського заочного юнацького конкурсу фото, відеоробіт, рекламних роликів «Вода – джерело життя». Метою якого є пошук, підтримка та заохочення творчо обдарованих дітей міста, ♻️екологічне виховання, залучення школярів до процесу створення контенту 🚮еколого-економічного спрямування.
В номінації «Кращий відеокліп», з роботою «💧Краплини життя» (🌐https://youtu.be/NiQQ1_BA1jc), перемогу отримали Кукушкін Артем і Каюн Іван (6-А і 7-Б класи, керівники Кукушкін М.В. і Сергієнко О.Ю.).
👏30 листопада відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу, де Артем та Іван отримали 📜дипломи й цінні 🎁подарунки від директора департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради, Тетяни Кріпак. Кожен з хлопців отримав брендовану (з логотипом міської програми «Фізіологічно сприятлива 💧вода») пляшечку для води, чашку, магніт, календар і гумовий браслет. Також хлопці мали змогу взяти участь у цікавих майстер-класах, переглянути виступи творчих колективів палацу дитячо-юнацької творчості «Горицвіт» та здійснили разом з іншими фіналістами конкурсу надзвичайно пізнавальну віртуальну екскурсію на комунальне підприємство «🌊Кривбасводоканал», де 🧩дізнались про всі етапи постачання й очищення води у нашому місті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *