logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Вітаємо переможців міського конкурсу фото, відео робіт “Криворізькі кадри-2021”

ℹВідповідно до 📝наказу №246 від 29.12.2021 департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради «Про підсумки проведення міського марафону екологічних заходів «Еко-Life» серед учнів і вихованців гуртків закладів загальної середньої та позашкільної освіти у 2021 році» було визначено переможців міського заочного юнацького конкурсу фото, відео робіт, друкованої продукції екологічної тематики “Криворізькі кадри-2021”. Серед 👏переможців міського конкурсу “Криворізькі кадри-2021” є 😎🤩учні КЗШ №37:
✅ в номінації «Краще фото за темою «Дивовижна мить» І місце здобув Каюн Іван, учень 7-Б класу, з роботою «Захід сонця над індустріальним містом» (керівник М. Кукушкін);
✅ в номінації «Краще фото за темою «Дива знаходяться поруч» ІІ місце здобув Кукушкін Артем, учень 6-А класу, з роботою «Криворізький контраст» (керівник М. Кукушкін);
✅ в номінації «Кращє відео» І місце здобули Іващенко Анастасія, Яницька Анна, учениці 7-А та 3-А класів, з роботою «Таємниці дощу» (керівник Н. Гуменок).
✅ в номінації «Кращє відео» ІІ місце здобув Масько Максим, учень 3-Б класу, з роботою «Мала мураха та велика ділом» (керівник О. Домброва).
💬Вітаємо наших талановитих дітей! Бажаємо їм успіхів і натхнення для майбутніх творчих звершень!
👍Роботи, що набрали найбільшу кількість балів, надіслані до КЗО «Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді» для участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «В об’єктиві натураліста».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *