logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Воркшоп для вчителів інформатики Тернівського району

04 квітня на базі КЗШ №42 було проведено воркшоп для вчителів інформатики Тернівського району «Нові підходи до навчання та викладання інформатики в контексті Нової української школи», в роботі якого активну участь брав учитель інформатики нашої школи – Кукушкін М.В.

Захід було організовано у відповідності до плану роботи РМО вчителів інформатики Тернівського району,  головною метою заходу було опрацювання ключових аспектів проведення уроків інформатики в контексті Нової української школи.

В рамках воркшопу виступили:

  • Артемюк Н.А. (вчитель інформатики КЗШ №55), яка ознайомила  присутніх з завданнями інформативної освітньої галузі НУШ;
  • Кукушкін М.В. (вчитель інформатики КЗШ №37), що на прикладі веб сайту КЗШ №37 (сайт КЗШ №37 здобув І місце у цьогорічному Всеукраїнському конкурсі веб-сайтів навчальних закладів) розповів про нові вимоги до сайтів ЗНЗ і персональних сайтів педагогів та оптимальні шляхи їх дотримання.
  • Практичну частину щодо організації роботи з обдарованими учнями та розв’язування олімпіадних завдань провели Рибіна Т.І.,  вчитель інформатики КЗШ №42 та Зарянкіна С.О., вчитель інформатики КЗШ №61.

Воркшоп для вчителів інформатики Тернівського району, 04.04.19

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
платформа ем. підтр.
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин