logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Восьмий день роботи табору “Берізка”

Сьогоднішній день для вихованців 5-8 загонів ТТВ «Берізка» минув у атмосфері творчості та мистецтва, адже для нас знову гостинно відкрились двері МПДЮТ “Горицвіт ” – центру творчості, віртуозного мистецтва та креативу, де під керівництвом талановитих і винахідливих керівників гуртків виховуються майбутні зірочки української культури, мистецтва та шоу-бізнесу.

Дівчата та хлопці 7 загону мали можливість відчути себе модними селебрітіз. Сальнікова Златослава Олександрівна навчала дівчат техніці і хитрощам модельної ходи по подіумі та азам акторській майстерності.

Вихованці 5 загону побували в гостях у студії “Журавочка”. Там народний майстер керамічної іграшки Кощавська Ольга Федорівна показала, як створюється керамічна іграшка – від ескізу до макета.

Для вихованців 5 загону був проведений майстер-клас з малювання та ліплення. Діти поринули у захоплюючу пригоду, де їм зустрілися грайливі дельфіні, веселі горобчики та фантастичні істоти виліплені з пластиліну. Допомагала їм у всьому керівник гуртка “Українські мотиви” Скорик Ірина Володимирівна.

А от навчитися малювати найпростіші елементи відомого у всьому світі Петриківського розпису пощастило дітям 6 загону. Разом з керівником гуртка “Петриківський розпис” Слєпчєнко Анною Олександрівною діти створили свої перші малюнки у цьому стилі розпису. Ще їм пощастило спробувати свої сили в музиці, а саме у грі на барабанній установці. Про всі тонкощі та секрети розповідала Вовк Ольга Георгіївна – керівник ансамблю народних інструментів “Гармошечка”.

Кожна дитина сьогодні змогла знайти заняття до душі та привезла додому створений власними руками маленький шедевр.

Фотоальбом: https://flic.kr/s/aHsmEdp28h
Восьмий день роботи табору "Берізка", 12.06.19

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *