>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Всеукраїнський відкритий онлайн-урок “Україна починається з тебе”

15 травня учні 10 класу брали участь у Всеукраїнському відкритому онлайн-уроці «Європа починається з тебе». Захід був приурочений до святкування Дня Європи в Україні та спрямований на популяризацію європейських демократичних цінностей і європейської інтеграції серед учнівства, формування «європейської свідомості» та відчуття «громадянина Європи», усвідомлення серед молодих українців своєї приналежності до Європи.

Під час відкритого онлайн-уроку, до якого доєднатися тисячі шкіл України та десятки тисяч старшокласників, спікери простими словами, іноді з гумором, розповідали про європейські цінності та зміни, що необхідні в українському суспільстві, які сприятимуть європейській інтеграції, формуванню демократії, свободи і прав людини та покращенню життя кожного українця.

Урок розпочали віце-прем’єр міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе та перша заступниця міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова, після них слово взяв відомий блогер, тележурналіст, актор, сценарист і музикант Майкл Щур, що обговорювали спікери та учасники уроку можна переглянути у відеотрансляції.

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин