logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Вулиця Таїсії Буряченко: імена героїв війни в назвах вулиць

Проєкт-дослідження “вул. Таїсії Буряченко: імена героїв війни в назвах вулиць”

Учні та вчителі КЗШ №37 долучились до патріотичного челенджу присвяченого 75-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (1939-1945 роки).

Челендж проходить в рамках конкурсу проєктів «Пам’ятати історію – мати майбутнє!», в рамках заходу учням, вчителям, батьківській громаді та жителям району запропоновано створити проєкти-дослідження, присвячені історії, історичним постатям, вулицям і місцям пов’язаним з подіями Другої світової війни.

Одна з тематик конкурсу проєктів – «Пам’ятати: імена героїв війни в назвах вулиць». Подібна тема для адміністрації закладу, вчителів, учнів та випускників є надзвичайно близькою, адже наша школа розташована на вулиці Таїсії Іванівни Буряченко, яка була випускницею школи, членом криворізької підпільної організації «Червоногвардієць» та чинила інформаційний спротив нацистським окупантам у роки Другої світової війни.

Текстову версію проєкту-дослідження можна переглянути за посиланням. Проєкт створено учнями 10 і 9 класів (Посмашний Ярослав, Прокопенко Олександра, Плаксивий Валентин та Ступак Дмитро), під керівництвом Сухіни Наталії (учителя української мови і літератури).

Також було створено відеоролик для ілюстративного доповнення проєкту-дослідження. Над відео попрацювали учитель інформатики, Кукушкін Максим та учень 9 класу, Посмашний Ярослав.

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
платформа ем. підтр.
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин