logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Виставка кристалів та шоу мильних бульбашок

Сьогодні у школі було надзвичайно цікаво та весело, адже на перервах для учнів були організовані цікаві заходи в рамках тижня точних наук.

На другому поверсі було організовано виставку «Світ моїх захоплень», де учні мали змогу подивитись на різноманітні види руди, кварцитів, кристалів,  каміння, що зустрічаються у нашому місті та поза його межами. Діти наочно побачили гордість криворізької землі – залізну руду, що видобувається гірниками на шахтах Криворіжжя. Завдяки їх важливій і непростій роботі Україна має залізо та інші похідні продукти промисловості (дякуємо батькам учня 3-А класу, Коваленко Олександра, за надані зразки залізної руди та кварців). Також діти побачили кристали солі, цукру, мідного купоросу та виноградного соку, які були штучно вирощені вдома учнем 7 класу – Левченко Назаром, якими Назар займається вже не перший рік, в рамках науково-дослідницької роботи, під керівництвом учителя фізики Міщук Т.Є.

Ще у школі було організовано виставки дитячої іграшки “Техніка навколо нас” та виставка ретро автомобілів. Дякуємо всім дітям, що надали свої іграшки для виставки. Метою виставки було показати яку важливу роль у сучасному суспільстві відіграють наука і техніка, вони вже давно проектуються у світ дитинства, з перших років знайомлячи дітей із зразками техніки, науки та промисловості. Сучасні іграшки – це машини, пристрої, роботи, кіборги, іноді навіть повноцінні інформаційні системи, і ця тенденція стає все більш вираженою з кожним роком. Задачею техноіграшок, має бути розвиток початкових уявлень у дітей про науку, техніку та принципи функціонування механізмів і інформаційних систем, адже генії виховуються з пелюшок.

Родзинкою сьогоднішнього дня було шоу мильних бульбашок. Учні 10 та 9 класів (Гоцький Кирило, Чикіньова Катерина, Мороз Станіслав, Штефан Катерина) організували релакс-перерву для учнів початковою школи, продемонструвавши явище поверхневого натягу рідини, на прикладі мильного розчину. Шквал емоцій та захоплення дітей викликали величезні мильні бульбашки, що так красиво переливаються всіма кольорами веселки та плинуть у повітрі.  Багатьом бажаючим вдалось запустити свою власну мегабульбашку та нажаль перерви для всіх не вистачило :).

Чекаємо на нові дива в рамках тижня математики, фізики та інформатики.

Фотоальбом: https://flic.kr/s/aHsmx17vc1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *