>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Виставка-звіт «Від учня до майстра – 2018»

Наприкінці квітня 2018 року на базі КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості «Дивосвіт» КМР відбулося урочисте відкриття та нагородження переможців III відкритої міської виставки-звіту творчих колективів міста «Від учня до майстра – 2018».

Виставка проводиться за темою «Минуле і сучасність», з метою виявлення та підтримки кращих дитячих та молодіжних художніх колективів, художньої творчості педагогів і керівників гуртків закладів освіти міста, заохочення до виконання авторських робіт у різних народних, традиційних, сучасних, змішаних та альтернативних техніках образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтв, пропаганди та популяризації сучасної національної культури.

Учасниками та переможцями даної виставки стали і наші вчителі та учні: Пермякова В.М., вчитель обслуговуючої праці; Лисенко О.А., вчитель трудового навчання; Ушакова Валерія, учениця 11 класу.

На виставку було представлено експозицію, яка складалася з 9 робіт вчителів та учениці, які відображати взаємодію та взаємозв’язок минулого та сьогодення, об’єднані спільною концепцією та ідеєю. За підсумками роботи журі , наших учасників нагороджено дипломами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.

Вітаємо з гідною перемогою та бажаємо творчого натхнення в подальшій роботі.

Слід зазначити, що дипломом лауреата 16 міського фестивалю народної творчості «Весна Рудани» нагороджено учнів Катерину Єфанову, Валерію Ушакову, Тетяну Працевиту та їх керівника Пермякову В.М. за збереження та популяризацію традиційної народної культури, розвиток сучасного мистецтва, високий рівень виконавської майстерності.

Виставка-звіт «Від учня до майстра - 2018»

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин