logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Виїзний урок з предмету «Захист Вітчизни» на базі ПТРТЦКтаСП

29 листопада юнаки 10 та 11 класів відвідали Покровсько-Тернівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, де мали змогу попрактикуватись у виконанні нормативів із неповного розбирання (збирання) АК-74.

Найкращі знання – це знання закріплені практикою. Саме тому, за сприяння службовців районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, було організовано виїзний урок з предмету «Захист Вітчизни». Заняття для учнів провів інструктор відділу рекрутингу та комплектування Покровсько-Тернівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, молодший сержант Сидорук.

Теоретичний аспект правил експлуатації стрілецької зброї хлопці вивчали, чого не можна сказати про практику, адже подібних навчальних макетів в школах, на жаль, немає. Виникало багато питань, але зрештою на всі питання було отримано відповіді. Цього разу хлопці запам’ятовували порядок неповного розбирання (збирання) автомата, а вже наступного разу мають продемонструвати свої вміння з врахуванням часу, відповідно до нормативів.
Практичне заняття "Неповне розбирання(збирання) автомата", 10-11 кл. 29.11.19

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *