>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

XVIII міська конференція старшокласників «Модель ООН-2018»

XVIII відкрита міська конференція старшокласників «Модель ООН-2018»27-29 березня 2018 року на базі КЗШ №68 Саксаганського району проходила XVIII відкрита конференція старшокласників «Модель ООН. Україна. Кривий Ріг, 2018» за темою «Екологічні проблеми сталого розвитку людства».

Уже третій рік поспіль учні нашої школи під керівництвом вчителя географії Середи Т.О. – активні учасники міської конференції. В цьому році Макаренко Дар’я, Пилипчук Аліна (11 кл.) та Ружин Владислав, Лисенко Артем (10 кл.) представляли делегацію Китайської Народної Республіки. Програма конференції дуже змістовна та цікава. Учасники були присутніми на Засіданні Генеральної Асамблеї ООН, працювали в комітетах та комісіях з економічних та фінансових питань, з охорони здоров’я, з охорони навколишнього середовища, з прав людини де розглядалися актуальні екологічні питання та проблеми: «Міжнародне співробітництво у вирішенні проблеми зміни клімату», «Сталий розвиток і екологічна освіта населення», «Пошук шляхів екологізації економіки та вторинного використання ресурсів», «Якість навколишнього середовища і права людини».

Цікавою була робота під час проведення Круглого столу «Молодь ХХІ століття: цінності, орієнтири», тренінгів «Знай свої права». Але усі учасники з нетерпінням чекали Tribute-вечірки в Генерального секретаря МООН, яка відбулася 29 березня.

За успішну роботу та дипломатичну майстерність команду школи нагороджено дипломом. Кожен учасник конференції отримав сертифікат.

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин