logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

XXVII регіональна конференція старшокласників «Модель ООН. Україна»

З 28 по 30 березня 2017 року на базі Криворізької загальноосвітньої школи №68 Саксаганського району проходила XXVII регіональна конференція старшокласників «Модель ООН. Україна. Кривий Ріг, 2017». Тема конференції: «Інвестиції в дітей – запорука подальшого сталого розвитку людства». Це інтелектуальна рольова гра, в ході якої учасники імітують роботу Організації Об’єднаних націй. Форум зібрав делегатів з дванадцяти регіонів України: Львівської, Миколаївської, Полтавської, Запорізької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Сумської, Херсонської областей та з міста Києва.

З метою підтримки дипломатичного духу на відкриття конференції завітало багато гостей. Серед них найпочесніший – міський голова Кривого Рогу Вілкул Юрій Григорович. Він привітав учасників Моделі ООН. Юрій Григорович зазначив, що, беручи участь у цій діловій грі, учнівська молодь поринає у світ справжньої дорослої дипломатії: більше дізнається про політику країн ООН та долучається до вирішення глобальних проблем сучасності.

Наша школа вдруге приймала участь та мала честь цього року представляти країну Ірак.

Делегатами від нашої школи стали учні 10 класу- Макаренко Дар´я та Пилипчук Аліна, 9 класу- Горельський Владислав, та 11 класу- Федоров Тимур.

За три дні конференції учні змогли обговорити в межах своїх комітетів важливі теми сьогодення, котрі стосувалися саме них – молодого покоління. Після конструктивної роботи в комітетах і комісіях, обговорення актуальних проблем сучасності в ПК «Саксагань» відбувся світський раут – звана вечеря у Генерального секретаря. Юні дипломати довели, що вони великі майстри хореографії, поціновувачі театрального мистецтва.

Наші учні змогли проявити себе як справжні дипломати та змогли на собі відчути значущість кожної думки у вирішенні проблеми.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *