logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

З 11 по 24 січня школярі навчатимуться дистанційно

📢💬ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА УЧНІ!💬📢
📅З 11 по 24 січня 2021 року, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, освітній процес у закладах загальної середньої освіти України буде організовано у дистанційному🌐 форматі з використанням інформаційно-комунікаційних технологій📁📖💻📱🖥.
ℹ️В нашому навчальному закладі освітній процес організовано на платформі «Human», уроки та завдання публікуватимуться вчителями щоденно, відповідно до 🕙розкладу🔔, з 📅11 по 22 січня.
✅Кожному учневі і його батькам класним керівником буде надано пароль і логін для входу на платформу дистанційного навчання, а також, цей же обліковий запис (логін і пароль) можна використовувати для входу у шкільний корпоративний акаунт Google, для використання хмарного сервісу Google-диск, пошти 📧Gmail, тощо.
‼️УВАГА! ВСІ ДІТИ ВЖЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ НА ПЛАТФОРМІ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ «HUMAN», НІЯКОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЗДІЙСНЮВАТИ НЕ ТРЕБА!!! Просто перейдіть за посиланням https://id.human.ua/auth/login і уведіть надані логін і пароль.
✅Дітям і батькам надається відеоінструкція користування сервісом дистанційного навчання «Human», згодом буде надано відеорекомендації від школи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *