logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Заходи до Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом

8 та 9 травня 2019 року відзначають День пам’яті та примирення і 74-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Протягом тижня в школі проводились заходи присвячені вшануванню пам’яті понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людей усіх рас і націй, чоловіків і жінок, воїнів і мирного населення, – усіх загиблих і усіх тих, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Тих, хто загинув на її фронтах, в окопах і тих, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

6 та 7 травня учні 1-А, 1-Б, 2-А та 2-Б відвідали шкільний музей, де їм розповіли про важкі воєнні часи, про героїзм криворізьких воїнів та підпільників, що боронили свої родини і Батьківщину від нацистської навали.

8 травня для учнів 1-11 класів проведено уроки мужності з покладанням квітів до барельєфу Т. Буряченко, випускниці нашої школи, яка в роки Другої світової війни належала до підпільної організації «Червоногвардієць» та вела агітацію проти німецької окупації, за що в квітні 1942 року була страчена німцями.

8 травня для учнів 5-7 класів проведено лінійку-реквієм «Перемога, свята Перемога» біля барельєфу Т. Буряченко. Лінійку провели члени гуртка «Пам’ять» під керівництвом Сухіни Н.Ю.

Фотоальбом: https://flic.kr/s/aHsmy6eC7Q

Лінійка-реквієм «Перемога, свята Перемога», 5-7, 9 кл., 08.05.19

9 травня учні 3-Б, 5-Б, 7, 8, 9, 10 класів, вихованці вокального гуртка «Радість», учасники театру танцю «Ноктюрн», а також вчителі школи брали участь в урочистому мітингу біля пам’ятного знаку членам підпільної організації «Червоногвардієць».

Фотоальбом: https://flic.kr/s/aHsmB7zWTg

Мітинг присвячений Дню пам’яті та примирення і 74-й річниці перемоги над нацизмом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *