logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

«Збережемо птаха – збережемо дерево – збережемо Землю»

Учні школи долучилися до міського марафону екологічних заходів «Еко-Life». З 28 січня у школі проходив тиждень «На допомогу зимуючим птахам!», в ході якого учні брали активну участь у заходах, що проводились протягом тематичного тижня. На перервах для учнів початкових класів проводились конкурси та змагання, «Пташині вікторини», конкурси загадок про птахів. Діти разом з батьками виготовляли годівнички для птахів та розвішували їх на шкільному подвір’ї, замінюючи на нові непридатні для використання. А ще учні писали вірші та оповідання, оформляли листівки про зимуючих птахів. Черговий 7 клас підготував випуск стіннівки «Допоможемо птахам!».

Дуже цікаво пройшов день 31 січня, коли учні 1-4 класів презентували свої театралізовані виступи про зимуючих птахів, що присвячувались одному з зимуючих птахів. Багато пізнавальної та корисної інформації дізнались присутні про синичок, дятлів, сорок, горобців, снігурів, сов, чижів та інших птахів. Найкращі виступи були підготовлені учнями 2-А, 3-Б, 4-Б класів.

01 лютого в школі організовано виставки малюнків, фоторобіт та поробок «Зимуючі птахи». Учні старших класів отримали завдання провести спостереження та облік розмаїття зимуючих птахів нашої місцевості.

Зима надзвичайно важка пора для птахів, тому не лишайтесь осторонь, допоможемо зимуючим птахам разом!
Фотоальбом: https://flic.kr/s/aHsm9m9NGk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *