logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Зустіч з козаками Тернівської сотні Інгульської паланки

День захисника України — державне свято, що відзначається в Україні 14 жовтня, у день святої Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва.

Напередодні цього прекрасного свята, що поєднує в собі традиції минулого і реалії сучасності у школу завітали представники Тернівської сотні Інгульської паланки війська Запорізького Низового м. Кривого Рогу. На зустріч із гостями прийшли учні 5-А, 6-Б, 7 та 8 класів. Хлопці та дівчата мали змогу почути цікаву інформацію про славні традиції українського козацтва, послухати авторські українські пісні, присвячені хоробрим героям та визначальним подіям минулого. Дітям розповіли про роль козацького культурного спадку для нащадків, про відчайдушну боротьбу українського народу за свою волю та незалежність на різних історичних етапах, про важливість самоідентифікації себе як українця, про значущість використання української мови в українській державі, про необхідність вивчення власної історії, без радянських міфів і кліше.

Під час зустрічі, козаки Тернівської сотні Інгульської паланки війська Запорізького Низового м. Кривого Рогу також розповіли про свою волонтерську допомогу воїнам-захисникам, які вже 5 років боронять український суверенітет, показали відео про побут і службу побратимів у лавах ЗСУ, в зоні проведення ООС, на території частково непідконтрольних окремих районів Донецької та Луганської областей.
Зустіч з козаками Тернівської сотні Інгульської паланки, 10/10/19

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
платформа ем. підтр.
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин