logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

👮‍♀️👮Зустріч восьмикласників з представником нацполіції

🗓13 вересня 2021 року до школи завітав представник 🚔національної поліції. Учні 8-А та 8-Б класів мали можливість послухати 📝розповідь 🚓правоохоронця про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб. 👮Працівник поліції дав змістовні відповіді на ⁉️запитання, які виникали у здобувачів освіти під час ✏️бесіди. 🚧📌Окрім загальної теорії, під час правової бесіди поліцейський нагадав дітям основні правила безпечної поведінки, навів приклади ситуацій, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути.
💬Організація бесід і зустрічей учнів з 👮‍♀️правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи у школі, вона дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому.
1️⃣0️⃣2️⃣Заступник директора з виховної роботи Кулікова Н.М. подякувала працівнику поліції за проведену інформаційно-роз’яснювальнуℹ️ роботу та наголосила, що краще ❗️попередити будь-яку неприємну ситуацію, ніж її вирішувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *